všehochuť a zbytky

sračka planet

Srážka planetvlastně pardon, srážka planet. při silné sluneční erupci byla vychýlena planeta merkur ze své dráhy a silně zmagnetizována. nyní se blíží k zemi a hrozí srážkou. bývalý vědec se snaží katastrofě zabránit společně se svou manželkou, která je zrovna ve vesmíru v raketoplánu. takhle nějak zní popis "filmu", jenž spolu s jeho názvem a kanadskou produkcí slibují nevšední zážitek.
 
diZZy – 8. 1. 2013 23:55 – rubrika ostatníKomentáře (2)

velikonoce jsou tady

Velikonoční lidožravá ovečkavelikonoce jsou významným svátkem křesťanů, kteří oslavují zmrtvýchvstání ježíše krista. pro nás ostatní jsou velikonoce, stejně jako jakýkoliv jiný svátek, svátkem konzumním. můžeme si nakoupit uhlohydrátové beránky, zeleninové nádivky s margaríny, pečená kuřata či vypečené mazance. mnozí z nás si dopřejí i zboží luxusní, jako například vejce. v neposlední řadě využijeme i ten největší bonus, který velikonoce přinášejí – den volna. nejlepší způsob, jak tento den volna přežít, je chovat se trochu kreativně. dejte si něco ostřejšího a pak si vyrobte svou vlastní, velikonoční, lidožravou ovečku !
 
diZZy – 6. 4. 2012 13:51 – rubrika ostatníKomentáře (3)

jezdíme vpravo !

i v praze se jezdí nyní jen v pravodnes jsem si všiml zajímavé výstavy, probíhající na vítězném náměstí v praze – dejvicích. výstava je umístěna před budovou generálního štábu a zahrnuje kopie různých válečných plakátů, českých, slovenských, německých, ruských i amerických. odhadem je jich tam tak 70, z první i druhé světové války. koukám na všechna ta díla a dílka propagandy, oznámení, nařízení a jedno mě zaujalo.
 
diZZy – 6. 6. 2011 17:40 – rubrika ostatníKomentáře (1)

zřidil jsem si web

tak jsem nakonec podlehl všem svodům a pořídil jsem si vlastní web. hodlám ho využívat hlavně jako úložiště pro vlastní poznámky, ale třeba to bude někomu užitečné. výroba webu s sebou přinesla pár věcí, se kterými bylo nutno se vypořádat a jednu slepou cestu, kterou jsem se prošel, protože není nad vlastní zkušenosti.
 
diZZy – 6. 1. 2011 17:54 – rubrika ostatníKomentáře (3)

starší příspěvky

    sekce

    rubriky

    seriály

    odkazy