všehochuť a zbytky

ostatní


velikonoce jsou tady

velikonoce jsou významným svátkem křesťanů, kteří oslavují zmrtvýchvstání ježíše krista. pro nás ostatní jsou velikonoce, stejně jako jakýkoliv jiný svátek, svátkem konzumním. můžeme si nakoupit uhlohydrátové beránky, zeleninové nádivky s margaríny, pečená kuřata či vypečené mazance. mnozí z nás si dopřejí i zboží luxusní, jako například vejce. v neposlední řadě využijeme i ten největší bonus, který velikonoce přinášejí – den volna. nejlepší způsob, jak tento den volna přežít, je chovat se trochu kreativně. dejte si něco ostřejšího a pak si vyrobte svou vlastní, velikonoční, lidožravou ovečku !

návod na výrobu své vlastní, velikonční, lidožravé ovečky není z nejjednodušších, ale věřím, že posíleni něčím ostřejším to hravě zvládnete. k úspěšnému dosažení cíle potřebujete:

Ironstone Merlot 2007

A) špejli
B) lepidlo na papír
C) obrázek, který vidíte vlevo

postup výroby je následující:

1) otevřte si láhev něčeho ostřejšího (skutečně, nepodceňujte to), nebo alespoň dobrého vína či vychlazené plzně.
2) obrázek si stahněte v plné kvalitě (velikost A4, stačí klepnout na ten vlevo) a vytiskněte na barevné tiskárně, aby vynikla krev.
3) velikonoční, lidožravou ovečku pečlivně vystřihněte. jak je dobře patrné, obrázek je optimalizován pro snadné vystřižení efektními vlnovkami.
4) rub vystřižené ovečky (to je ta strana, kde není nic nakresleného) napatlejte lepidlem na papír. pokud zalepíte i pár věcí v okolí, nevadí, jsou přeci velikonoce.
5) velikonoční, lidožravou ovečku napatlanou lepidlem opatrně přehnětě v místě, kde má temeno hlavy a obě poloviny ovečky velmi lehce spojte k sobě. pokud se chcete vyhnout všemožným komplikacím, spojte k sobě ty lepidlem napatlané strany, ne obráceně.
6) jako finální krok zasuňte mezi poloviny velikonoční, lidožravé ovečky špejli tak, aby jí trčela ven mezi zadníma nohama. obě poloviny pořádně přimáčkněte a počkejte, až lepidlo zaschne.

pokud jste návod dodrželi, jste u konce. odměnou vám je opravdu vlastní, velikonoční, lidožravá ovečka, která se hodí k ozdobě každého interieru. jelikož už máte dopito, otevřte si láhev něčeho dalšího a vydejte se hledat cokoliv, co v tom vašem interieru připomíná trávník. až to najdete, svoji vlastní, velikonoční, lidožravou ovečku do toho zapíchntěte.

Velikonoční lidožravá ovečka

na výše uvedené fotografii je vidět ta moje, první a originální, velikonoční, lidožravá ovečka zapíchnutá v pažitu. není to nádhera ?

diZZy – 6. 4. 2012 13:51 – Komentáře (3)

komentáře

[1] mikezt –6. 4. 2012 22:06

Ovečky ja rád a táto ma skutočne nadchla. Prípravu som nepodcenil a bol som mimo domov na tri čapované a potom som sa s chuťou pustil do výroby. Keďže nemám farebnú tlačiareň, tak som ovečku vytlačil iba čiernobielo a keďže som srab, tak som nepoužil krv (ani svoju, ani nikoho iného) ale iba červenú fixku. Výsledok je asi takýto: http://i43.tinypic.com/ncecqs.jpg A idem zaliať Veľkú noc. Pekné sviatky!


[2] Poke –6. 4. 2012 22:43

Owca rulezz i v Brne.

Hlasim splneny ukol... http://twitpic.com/96gvt0

Pokem00n.


[3] altan –8. 4. 2012 19:26

Po 48 minutách úporného boje s kancelářskými nůžkami jsem nasadil nůžky manükürové; trvalo dalších 23 minut, než jsem rozhodl zda nůžky otočit obloučkem dovnitř či ven. Nyní již vím,že je to jedno... Vlepit špejli bylo už velmi jednoduché; trvalo to jen 18 minut. Takže nyní v 19.23 SEČ je již mladý

beran v zeleném. Začal však řvát, že chce maso - tak mu předhodím starou...


nepoužívejte HTML, jen čistý text. URL začínající http:// nebo ftp:// budou zobrazeny jako odkazy. [x] bude nahrazeno odkazem na komentář, kde x je číslo komentáře.


sekce

rubriky

seriály

odkazy